.

.

New
Вклучување/Исклучување Кабел За Напојување Дел За Замена Со Фенерче Флексибилен Кабел за iPhone 6

Вклучување/Исклучување Кабел За Напојување Дел За Замена Со Фенерче Флексибилен Кабел за iPhone 6

DEN 111.84

Тековен
Во продавницата

●Сосема нова висококвалитетна замена на кабелот за копче за напојување за i Phone 6, ставки тестирани пред пратката, Лесни за инсталирање ●Заменете го вашето неработно/скршено/оштетено копче за вклучување/исклучување, микрофон, замена на флексибилен кабел со фенерче. ●Високо препорачуваме за луѓе кои сакаат САМ или со професионални вештини за поправка. ●Компатибилен со i Phone 6 4.7 " A1549( GSM), A1549 (CDMA) A1586, A1589(СИТЕ ПРЕВОЗНИЦИ). ●Обезбедена гаранција од 60 Дена, обезбедете ја најдобрата услуга за клиенти по продажбата. Гвквгих е млад бренд кој главно е специјализиран за адаптер со двојна сим-картичка за паметен телефон, хардвер со отворен извор, електронски компоненти и различни видови самостојни алатки и комплети. 1, копчето за вклучување на копчето за Подигање не е работа или оштетување. 2, заклучување на клучот на екранот неуспех. 3, нема чувство на допир. Видео снимање нема звук или звук мал. 5, Нема блиц ЗА ПРЕДВОДЕНА светлина. Љубезно Забележано : . 1, Инструкцијата За Инсталација не е вклучена со купувањето. 2,Целата ставка мора да се отстрани од статички електрицитет. 3, Пред да го расклопите вашиот i Phone, испразнете ја батеријата под 25%. Наполнетата литиум-јонска батерија може да се запали и/или да експлодира доколку случајно се пробие. 4,Исклучете го вашиот i Phone пред да започнете со расклопување. Пакетот Вклучува : . 1 x Вклучување/Исклучување Копче За Вклучување Флексибилен Кабел Замена. 1 х Чист Бришач СО ЛОГОТО" ГВКВГИХ".

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди