.

.

New
40 Уметнички решенија на еднорог сет 2

40 Уметнички решенија на еднорог сет 2

DEN 95.84

Тековен
Во продавницата

Сет од 40 направено во САД. Декларации на водата. Receiveе добиете упатства со вашата набавка. Само околу 20 мин. Haveе имате прекрасни нокти, овие се декларации за слајд, така што само ги исечете, натопете ги во вода за да го одделите декорацијата од хартијата за поддршка, да ги лизнете на ноктот и потоа да ги поставите, а потоа додадете јасно мантил. Тие работат најдобро со полесни полски и француски маникир.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди