.

.

New
HP Елита Книга Бизнис 840 G3 T6F45UT#АБА Лаптоп Црна/Сива

HP Елита Книга Бизнис 840 G3 T6F45UTАБА Лаптоп Црна/Сива

DEN 2943.84

Тековен
Во продавницата

840 i5-6200 U 140 8 GB/128 PC Core i5-6200 U, 14.0 FHD ag LED sva, umка, веб камера, 8 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА, 128 GB SSD, БТ, 3c батерија, fpr, победа 10 Pro 64 dg победа 7 64, 3r Гаранција сад - англиски локализација. Дизајн кој обезбедува висока достапност, приспособливост и за максимална флексибилност и цена/перформанси. Произведено Во Кина. Макс Меморија : 32 МК. 840 i5-6200 U 14.0 8 GB/128 PC Core i5-6200 U, 14.0 FHD ag LED sva, umка, Веб Камера, 8 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА, 128 GB SSD, БТ, 3c батерија, fpr, Победа 10 Pro 64 Dg Победа 7 64, 3r гаранција сад - англиски локализација.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди