.

.

New
Aexit M12 Thread Nails, завртки и сврзувачки елементи Дија купола глава најлонска капа acorn hex ореви ореви и завртки поставува црни 20 парчиња

Aexit M12 Thread Nails, завртки и сврзувачки елементи Дија купола глава најлонска капа acorn hex ореви ореви и завртки

DEN 1256.00

Тековен
Во продавницата

Големина на низата : M12/0,47 “(женскиДиаметар); Име на производот : капаче на капаче. Материјал : најлон (4,8 одделение); тежина : 61g. Содржина на пакет : 20 парчиња х -капачиња на капаче; главна боја : црна. Купола Големина на главата : 18x9mm/ 0,7 "x0,35" (максимум.d*висина); вкупна висина : 18мм/0,7 ". Ширина на хексадецимација : 18мм/0,7 "; Тип на прицврстувач : капаче од капа. Големина на низата : M12/0,47" (женски.Диаметар); Име на производот : Ореви со капа. Материјал : најлон (4,8 одделение); Тежина : 61g. Содржина на пакетот : 20 парчиња х -капаче на капаче; Главна боја : Црна. Големина на главата на куполата : 18x9mm/0,7 "x0.d*висина); Вкупна висина : 18мм/0,7 ". Ширина на хексадецимација : 18мм/0,7"; Тип на прицврстувач : Орев од капа. Карактеристики : Изработено од најлон материјал, глава на купола, капа на капаци на капаци. Добра улога во декорацијата. За да се спречи гребење на навој.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди