.

.

New
Router Router Rack Wireless Routers Веб -камера се издвојува на вратата камера wallид држач за држач за складирање рутер Рутер за складирање на решетки за складирање рутер, држач за к

Router Router Rack Wireless Routers Веб -камера се издвојува на вратата камера wallид држач за држач за складирање

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

Заграда за надворешна камера : Едноставно е во дизајнот, но практично е да се користи, што ќе ви даде фантастично искуство со употреба Заградата на камерата за монтирање на затворен простор : штандот за складирање е практичен, што може да обезбеди безбедносната камера или рутерот да не падне, сигурна и одлична. Rack Rack : Сигурен штанд за складирање не паѓа лесно, безбеден и стабилен, одличен штанд за складирање на безбедносни фотоапарати. Држач на камера монтиран на wallидот : Тој е во стабилни карактеристики, високи перформанси и е во голема сигурност, едноставна, лесна за инсталирање. Rackидно поставено рутер решетката : Во стабилни карактеристики, високи перформанси и во голема сигурност, едноставна, лесна за инсталирање. Заграда за надворешна камера : Едноставно е во дизајнот, но практично е да се користи, што ќе ви даде фантастично искуство со употреба. Заградата на камерата за монтирање на затворен простор : штандот за складирање е практичен, што може да обезбеди безбедносната камера или рутерот да не падне, сигурна и одлична. Rack Rack : Сигурен штанд за складирање не паѓа лесно, безбеден и стабилен, одличен штанд за складирање на безбедносни фотоапарати. Држач на камера монтиран на wallидот : Тој е во стабилни карактеристики, високи перформанси и е во голема сигурност, едноставна, лесна за инсталирање. Rackидно поставено рутер решетката : Во стабилни карактеристики, високи перформанси и во голема сигурност, едноставна, лесна за инсталирање. Список на пакети 2 x прицврстување 2 x завртка капаче 1 x лепак 1 x Карактеристики за складирање - Сигурен штанд за складирање не паѓа лесно, безбеден и стабилен, одлична решетка за зачувување на безбедносната камера за складирање на wallидови. - Изработено е од железен материјал, издржлив и безбеден, одличен и одличен, кој служи за загради за складирање на рутерот за време на wallидот. - Едноставно е во дизајнот, но практично е да се користи, што ќе ви овозможи фантастична употреба на база на baseидна камера.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди