.

.

New
Bestonzon 2pcs керамички странични рачки од јапонски чај сет кинески чајник мини чајник преносен сад за чај сет јапонски чајник за чај порцелан чај керамички чај чај чај ?

Bestonzon 2pcs керамички странични рачки од јапонски чај сет кинески чајник мини чајник преносен сад

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Турски чаши за чај : Овој чајник има странична рачка, која е удобно за одржување, удобно и практично Чашава чаша чај : Овој декоративен чај котел има мазна површина, што е лесно за одржување и чистење. Патување со чај од Гонгфу : Дизајн со двослоен, филтерот и чајникот можат да се одвојат. Деликатна чајница : Овој ротирачки дизајн чајник може да биде во ресторани, домови, канцеларии или како подароци за пријателите и семејството. Кунг Фу чај : Кинескиот традиционален чајник усвоен од премиум керамички материјали, безбедни и практични, може да биде за некое време. Список на пакети 2 X Карактеристики на тенџере - Големина : 17.13x3 канцелариски чајник. - Боја : Како што е прикажано чајник -материјал : керамика, чајник за домаќинство од дрво - овој чајник за мачки е многу лесен за употреба, едноставна и дарежлива форма, покажувајќи елегантен вкус традиционален чајник. - Одличната изработка на чајничката на нашата странична рачка ќе ви донесе добро користејќи ја чашата за чај од грнчарство. - чајникот е лесен и удобен за чистење и лесен за складирање кога не е во употреба, заштеда на простор и практичен сет на керамички чај. - Со мазна површина, овој сад за чај од кунг фу изгледа елегантен и убав лабав чај за производство на чај. - Произведено со безбеден керамички материјал, премиум текстура, трајна и практична за употреба на производител на чај. Чај котел за домашно чајник за употреба дома или чајна куќа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди