.

.

New
Широки на заби од сандалово дрво, чешел за масажа на Гуа Ша, чешел за масажа на главата за рацете на вратот, главата скалпот чешел за коса чешла чешла чешла чешла од с

Широки на заби од сандалово дрво, чешел за масажа на Гуа Ша, чешел за масажа на главата за рацете на вратот, главата

DEN 376.00

Тековен
Во продавницата

Меса за масажа на главата Comb Natural зелена сандалово дрво-промота на скалпот Здравје : Можете да го користите чешелот за масажа за време, што може да го зголеми сјајот на косата, полнота на косата, да го подобри квалитетот на косата и да го подобри здравјето на скалпот Заби за заби на заби за заби за коса : Уникатната структура на забите на нашата маса масажа чешел од вашата коса од и обезбедува удобно искуство за масажа за вашиот скалп. Опсег на апликации ширум масажа на скалпот на главата : Нашите широки чешли за масажа на заби се совршени за главата, вратот, рамената, рацете и рацете за да го намалат стресот и да одржуваат енергија. Широки на заби од сандалово дрво, чешел за масажа на Гуа Ша, без статички целосно подароци : Нашиот широк чешел за масажа на заби може да се користи како подарок за вашата девојка, мајка, итн. Како изненадување за нив на Божиќ и роденден, верувам дека ќе сакаат тоа. Беспрекорен еден дизајн со целосна глава : заоблената глава на нашиот широк чешел за масажа на забите го олеснува стимулирањето на точките на акупунктурата на главата, вратот, грбот, рацете и рацете. Меса за масажа на главата Comb Natural зелена сандалово дрво-промота на скалпот Здравје : Можете да го користите чешелот за масажа за време, што може да го зголеми сјајот на косата, полнота на косата, да го подобри квалитетот на косата и да го подобри здравјето на скалпот. Заби за заби на заби за заби за коса : Уникатната структура на забите на нашата маса масажа чешел од вашата коса од и обезбедува удобно искуство за масажа за вашиот скалп. Опсег на апликации ширум масажа на скалпот на главата : Нашите широки чешли за масажа на заби се совршени за главата, вратот, рамената, рацете и рацете за да го намалат стресот и да одржуваат енергија. Широки на заби од сандалово дрво, чешел за масажа на Гуа Ша, без статички целосно подароци : Нашиот широк чешел за масажа на заби може да се користи како подарок за вашата девојка, мајка, итн. Како изненадување за нив на Божиќ и роденден, верувам дека ќе сакаат тоа.

Останатите карактеристики

Item Type:
Head massage comb
Material:
Sandalwood
Package List:
1 xHead Massage Comb:
Обновено

Слични понуди