.

.

New
Либерти хардвер B59103Z-FB-C единечна кука за облека, рамна црна боја

Либерти хардвер B59103Z-FB-C единечна кука за облека, рамна црна боја

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Идеално за употреба во спални соби, бањи и плакари Класичен дизајн и завршување. Цинк умира леана база материјал. Вклучени се вклучени хардвер и инструкции за инсталација. Организирајте и украсете во еден лесен чекор!. Од производителот, оваа единствена кука за облекување на Prong нуди практично складирање во мал пакет. Завршено во рамна црна боја, оваа кука е идеална за употреба во спални соби, бањи и плакари. Има максимална тежина од 35 фунти кога се монтира на цврсто дрво или столпчиња.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди