.

.

New
Орнамент за стоматолози за новогодишна елка, украс за стоматолошки живот, украс за Божиќ, декорација на украси за стоматолошки Божиќ QRDG 1

Орнамент за стоматолози за новогодишна елка, украс за стоматолошки живот, украс за Божиќ, декорација на украси

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Керамички материјал со светло бел сјаен финиш или изработен од траен MDF со пластична завршница со висок сјај, така што вашите дизајни траат цел живот Бродови со празничен златен кабел за лесно виси. Живописно печатено од работ до раб преку сублимација. Достапно во 4 форми : круг, овален, срце и starвезда. Димензии на производот : високи 2,75 ”, дебели 1/8, 0,5 мл. Керамички материјал со светло бел сјаен финиш или изработен од траен MDF со пластична завршница со висок сјај, така што вашите дизајни траат цел живот. Бродови со празничен златен кабел за лесно виси. Живописно печатено од работ до раб преку сублимација. Достапно во 4 форми : круг, овален, срце и starвезда. Димензии на производот : високи 2,75 ”, дебели 1/8, 0,5 мл.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди