.

.

New
Череп капа за спиење Работа капа за капачиња за жени за жени Божиќна нова година Полки точки црвена капа за спиење работна капа за коса, ноќна капаче ноќно капаче

Череп капа за спиење Работа капа за капачиња за жени за жени Божиќна нова година Полки точки црвена

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Еластичен, полиестер, спандекс, сатен Еластично затворање. 【Удобен материјал】- сатенска ткаенина 96% полиестер и 4% спандекс. 【Една големина одговара на повеќето】- Еластично затворање за лесно вклопување, мекиот сатен ја одржува вашата коса свежа и мека без фриз. 【Функционални прилики】- Погодно е за жени девојки со долга или кадрава коса како капа за спиење, работна капа, канцеларија за готвачи. 【Лесна грижа】- Машината што може да се пее, еднократно. 【Убави подароци】- Совршено за домаќинство, роденден, забава, Божиќ, Денот на благодарноста, дипломирање на свадба. Еластичен, полиестер, спандекс, сатен. Еластично затворање. 【Удобен материјал】- сатенска ткаенина 96% полиестер и 4% спандекс. 【Една големина одговара на повеќето】- Еластично затворање за лесно вклопување, мекиот сатен ја одржува вашата коса свежа и мека без фриз. 【Функционални прилики】- Погодно е за жени девојки со долга или кадрава коса како капа за спиење, работна капа, канцеларија за готвачи. 【Лесна грижа】- Машината што може да се пее, еднократно. 【Убави подароци】- Совршено за домаќинство, роденден, забава, Божиќ, Денот на благодарноста, дипломирање на свадба. Работно капаче за спиење туш за коса капа за капаче за завиткување на копачки за жени со кадрава мрсна коса деца црни жени мажи 【удобен материјал】- сатенска ткаенина 96% полиестер и 4% спандекс 【една големина одговара на повеќето】- еластично затворање за лесно вклопување, мекиот сатен ја одржува вашата коса свеж и мек без фриз- функционални прилики】- Погодно за жени девојки со долга или кадрава коса како капа за спиење, работно капаче, канцеларија за готвачи, лесна грижа】- Машински пеење, еднократно 【Убави подароци】- Совршени за домаќинство, роденден, забава , Божиќ, Денот на благодарноста, дипломирање на свадба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди