.

.

New
Teckeen 2x joystick Thumb Stick Rocker Protective Cover For DJI RC Mini 3 Pro далечински управувач

Teckeen 2x joystick Thumb Stick Rocker Protective Cover For DJI RC Mini 3 Pro далечински управувач

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Сосема нов и висок квалитет Структурата на шестоаголна позиција на заклучување може да го заклучи рокерот и не е лесно да се испадне. Мала големина, лесна и удобна за складирање. Реално усогласување на машината 3 D производство на печатење, лесно и удобно за инсталирање и отстранување. Големина : 2,5х3,5 см. Сосема нов и висок квалитет. Структурата на шестоаголна позиција на заклучување може да го заклучи рокерот и не е лесно да се испадне. Мала големина, лесна и удобна за складирање. Реално усогласување на машината 3 D производство на печатење, лесно и удобно за инсталирање и отстранување. Големина : 2,5х3,5 см. Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет Шестоаголна структура на позиција на заклучување може да го заклучи рокерот и не е лесно да се падне во големината на големината, лесна и удобна за производство на усогласување на машината 3 D, лесно и удобен за инсталирање и отстранување на изворите : Големина : 2.5 Cmapplicable Model за модел за модел за модел за мобилен модел за модел за мобилен DJI RC Remote Control Quantity : 2 PCSpackage Вклучи : 2x Рокер заштитен капак.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди