.

.

New
вуфвуф Џеб За Обука За Миленичиња

вуфвуф Џеб За Обука За Миленичиња

DEN 985.60

Тековен
Во продавницата

Рециклиран Тексас Џеб, клипови за рачка за поводник Доаѓа со ролна од 20 кеси за отпадоци од домашни миленици и примерок од нашите домашни задоволства со путер од кикирики. Совршено за кога тренирате поводник. Никогаш не шетајте и заборавете ги кесите за собирање отпад и наградата за вашето домашно милениче да биде добро куче! Џебовите се направени со рециклиран тексас и може да бидат обични како што е прикажано или може да имаат зашиени дизајни.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди