.

.

New
Poly America 05014 9-метри x 400-метри 1 мил чиста поли-филм висока густина

Poly America 05014 9-метри x 400-метри 1 мил чиста поли-филм висока густина

DEN 740.64

Тековен
Во продавницата

9 'x 400' 1 ​​милји чиста поли -филм со голема густина Се користи како капка крпа или спреј бариера. Исто така се користи како пареа бариера и покритие за лекување на бетон. Земја на потекло : Кина. Опис на производот Поли Америка CF0109-0400 C 9 'x 400' 1 ​​мил чиста поли-филм висока густина. Се користи како капка или спреј бариера, пареа бариера во внатрешните wallsидови или простори за лази, првенствено користена како бариера во трговијата со сув wallид или покривање евентуално за лекување со бетон. Од производителот Poly America CF0109-0400 C 9 'x 400' 1 ​​mil Clear Poly филмот Висока густина. Се користи како капка или спреј бариера, пареа бариера во внатрешните wallsидови или простори за лази, првенствено користена како бариера во трговијата со сув wallид или покривање евентуално за лекување со бетон.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди