.

.

New
WorkPro 12V безжична вежба и комплет за домашни алатки, комплет за комбо 177 парчиња со торба со алатки од 14 инчи

WorkPro 12V безжична вежба и комплет за домашни алатки, комплет за комбо 177 парчиња со торба со алатки

DEN 1375.84

Тековен
Во продавницата

12 V безжична вежба/возач 12 V 2000m Ah литиум-јонска батерија. 1 час брз полнач. 14 "торба за складирање;. Клешти за нос на игла; клешти за лизгање на спојници ;. 8 парчиња сет на клуч на Ален (1/16" до 1/4 "); прилагодлив клуч;. Битови за дупчење; битови на шрафцивер 6 парчиња приклучоци; комплет за асортиман на завртки;. Магнетски филипс/склопени шрафцигери; секачи за повлекување на кутии и 10 дополнителни лопати; чекан за носење; мерка од 10-тина лента ;. 1-6 вртежен момент за завртки со мала големина. 7-12 вртежен момент за завртки за средна големина. Совршен подарок за Божиќ, Денот на мајката, роденденот, годишнината, Денот на вineубените, итн. Мултифункционален возач на вежба-3-во-1 алатка ви овозможува да изберете помеѓу возење, вежба или чекан за вежбање што го прави повеќе разноврсна. е специјално дизајниран за спречување на завртки да се соблечат и да се задржи моторот да не биде претерано или да се изгори. Во вежбата има два прекинувачи со променлива брзина : 0-400 вртежи во минута и 0-1500 вртежи во минута. Максимална големина на чак без клуч : 3/8 ”. Брза батерија за полнење на полнење -12 V 2000m Ah литиум-јонска батерија со голем капацитет ќе трае подолго од старите извори на енергија и ќе обезбеди многу моќ за тешки работни места и околу проектите во куќата. Ултра брз полнач трае само 1-час за целосно полнење и одличен систем за управување со температурата ги одржува батериите ладни. Комплет за рачни алатки - Содржи алатки потребни за повеќето мали поправки и основни проекти за DIY околу куќата. Фалсификувани клешти за нос, клешти за лизгање и чекан од канџи се изработени од висококвалитетен издржлив челик. 2 PC Магнетски CRV шрафови (PH2 × 4 "& 1/4*4") исто така може да ви помогне да ја завршите работата. 8 PCS CRV Ален клучеви се движи од 1/16 “до 1/4”. Исто така, постојат мерка од 10 -тина лента и секач за повлекување на кутии што доаѓа со 10 парчиња сечила SK5. 14 ”торба за алатки за складирање - направена од 600 D полиестерска ткаенина, која обезбедува неспоредлива издржливост и сигурност. Торбата со алатки има отворена широка уста со внатрешна метална рамка и горниот патент со двојно влечење за лесна организација и пристап. Може да се пофали 6 цврсти внатрешни џебови, и 4 надворешни џебови (еден е супер голем), како и голем внатрешен простор што ви овозможува да пребарувате на какви било алатки. Големина : 14 * 9 * 6-1/2 инчи. Она што го добивате - сет за електрична вежба : Drightless Drill/Driver, ☄12 V литиум -јонска батерија, ☄ полнач, битови за дупчење. Сет на алатки за торби и рака : ☄storage торба, мерка за ☄tape, ☄ адаптибилен клуч, ☄needle нос клешти, ☄slip зглобни клешти, ☄magnetic fillips/slotted шрафцигер, ☄box секач и лопати, ☄claw чекан чекан, ☄елен сет Bits Creptriver Bits & држач за магнетски бит, ☄sockets, ☄ комплет за асортиман на завртки. ? Совршен подарок за Божиќ, Денот на мајката, роденденот, годишнината, Денот на вineубените, итн. Мултифункционален возач на вежба-3-во-1 алатка ви овозможува да изберете помеѓу возење, вежба или чекан што ја прави повеќе разноврсна. Поставката од 18 вртежи е специјално дизајнирана за спречување на завртките да се соблечат и да се задржи моторот да не биде претерано или изгорен.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди