.

.

New
Zhuhw 1200ml преносен термос шише шише од не'рѓосувачки челик изолирана вакуумска колба на отворено патување во вода

Zhuhw 1200ml преносен термос шише шише од не'рѓосувачки челик изолирана вакуумска колба на отворено патување во

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Изведба на термичка изолација : 24-36 часа Карактеристики : Преносен, доказ за протекување, чувајте ја течноста топла или ладна. Капацитет : 1200мл. Големина : 9,9*29,2 см. Погодно за : Кампување, пешачење, патување, велосипедизам, канцеларија. Информации за производот : Изведба на термичка изолација : 24-36 часови Феации : Преносни, доказ за протекување, чувајте ја течноста топла или ладна можност : 1200mlsize : 9.2cmcolor : Сребрена/Шампањ злато за : Кампување, пешачење, патување, велосипедизам, канцеларија. Поради различни ефекти на прикажување и осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликата; поради рачно мерење, ве молиме, оставете ја мерната девијација да биде 5-10 mm.1 x Thermos Botterfect за складирање и сервирање Кафе, чај, топло чоколадо и многу повеќе.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди