.

.

New
Нос стоп клипови назални нос за стоп на носот пластични клипови со нос за итни случаи или несреќа

Нос стоп клипови назални нос за стоп на носот пластични клипови со нос за итни случаи или несреќа

DEN 159.84

Тековен
Во продавницата

Доволна количина : пакетот вклучува 10 парчиња нос назачки клипови за стопер, соодветна количина за поддршка на долгорочна употреба Пријатна и лесна за употреба : Само треба да го кликнете пластичниот клип за нос на носот на носот, а нејзината мека пена може да ви обезбеди удобен допир без да предизвикате повреди или оптоварувања. Правилна и преносна големина : Секој нос назален стопер клип мери приближно. 6,8 x 4 cm/ 2,7 x 1,6 инчи (l x w), светло во тежина и соодветна во големина, нема да оптоварува со носеви, погодни за скоро секој да носи. Грижа за носот : Клиповите за нос функционираат добро за да ги спречат луѓето да дишат низ носот, што може да ја намали назалната слуз и да го заштити носот од повредување. Широко применливо : Овие пластични клипови за нос на пена се неопходности за случајна или итна состојба, погодни за семејство, училиште, спортско поле, наставник, атлетски тим и за употреба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди