.

.

New
4-40x1/4 црвена глава за само-клинки на не'рѓосувачки челик

4-40x1/4 црвена глава за само-клинки на не'рѓосувачки челик

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

На располагање се достапни паузи на цената на волуменот Контактирајте ги сврзувачките елементи на Аспен. Не'рѓосувачки челик. На располагање се достапни паузи на цената на волуменот. Контактирајте ги сврзувачките елементи на Аспен. Не'рѓосувачки челик. 4-40 X1/4 Self Clinching Stud 12 Rib Full Thread 300 серии не'рѓосувачки челик.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди