.

.

New
Хитроу Научни ХС234631, Пипет Работна Станица

Хитроу Научни ХС234631, Пипет Работна Станица

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Цена за Пакување од 2 парчиња Организирајте ја вашата пипета и совети. Чувајте ги врвовите за пипети и за еднократна употреба заедно во еден пригоден штанд. Карактеристики Акрилната решетка е нетранспарентна од страните но има јасни предни и корпи за отпадоци за лесно идентификување На содржината Акрилната решетка држи до четири пипети на горната полица двојни канти куќа две различни големини на совети. Капаците за самозатворање обезбедуваат Складирање без прашина Преголемата усна на капакот овозможува лесен пристап дури и кога носите ракавици Со Димензии 244 х 165 х 246 мм.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди