.

.

New
ВЕФУ Велосипед или Мијалник За Синџири За Мотоцикли, Четка За Чистење 2 Парчиња

ВЕФУ Велосипед или Мијалник За Синџири За Мотоцикли, Четка За Чистење 2 Парчиња

DEN 111.84

Тековен
Во продавницата

Марка : WEFOO Вкупна должина : 10 инчи. Секое пакување со 2 парчиња четки, Црвено И Сино. Повеќенаменска четка може да се користи за чистење на ланецот велосипед, мотоцикл итн. Помогнете да го одржувате синџирот на велосипед чист за да одржувате непречено функционирање при возење. 3-страничните влакна ви овозможуваат да ги исчистите сите 4 страни на вашиот ланец, долгата страна на влакната ви овозможува да исчистите други делови од вашиот велосипед како запчаници и тркала. Користете го крајот со долги влакна за да исчистите тешко за да добиете места како запчаници, менувачи, коленестото, сопирачките и педалите. Редовното чистење на компонентите спречува предвремено абење на синџирот и запчаниците.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди