.

.

New
ТАЛКААТ Машки Перница Екипажот Чорапи 3-6 Пара Атлетски Трчање 6-8/8-13/12-15 Чорапи Мажи Памук Спорт Фитил Работа

ТАЛКААТ Машки Перница Екипажот Чорапи 3-6 Пара Атлетски Трчање 6-8/8-13/12-15 Чорапи Мажи Памук Спорт Фитил

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

Полиестер, Памук, Спандекс Машинско Перење. Материјал : екипажот на средината на телето чорапи направени од 92,5% Памук 6,7% Полиестер 0,8%Спандекс. Предложете машина и рачно перење, паѓање и сушење на воздух. Удобност : мазен спој на прстите и стерео И-пета, целосна перница меки ткаенини за крпи одговараат за крајна поддршка во која било работна чизма или чевли. Тие ви ги загреваат нозете без да ги потите, ќе ви помогнат да избегнете плускавци за време на пешачење, трчање или други спортови на отворено. Карактеристики : Густа, мека, истегнете се и останете добро. Совршено ако работите напорно или само секојдневно носење. Изберете чорапи расипете се, семејството или пријателите со овие чорапи кои се совршена идеја за подарок за стари и млади. Супер-еластични влакна : чорапи за Глуждот изработени од супер-еластична ткаенина и еластичен плетен процес, чорапите имаат необична еластичност, што може да се одржува удобно и да овозможи широк спектар на големина. По Продажбата На Услуги-Ако има било каков проблем, ние ќе безусловно враќање или наплата.Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не,ние ќе го решиме вашиот проблем што е можно поскоро додека не бидете задоволни.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди