.

.

New
Рака &засилувач; Чекан тепих &засилувач; Соба Миленичиња Свеж Мирис Елиминатор-30 мл

Рака &засилувач; Чекан тепих &засилувач; Соба Миленичиња Свеж Мирис Елиминатор-30 мл

DEN 40.32

Тековен
Во продавницата

Елиминатор на мирис и нечистотија За тепих и соби. Редуктор на алергени. Посипете ја пудрата и исчистете ја со правосмукалка за да оставите свеж чист мирис. Лесно миленичиња коса собереш. Моќта на сода бикарбона и окси чистата нечистотија ги апсорбира мирисите и ја отстранува нечистотијата од чад, мувла и мувла. Лесно миленичиња коса собереш. Не ги отстранува дамките од тепих. Остава зад себе пријатен мирис за долготрајна свежина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди