.

.

New
Слатка Jојо дизајнира розово бохо боемска девојка бебе расадник креветче за кревети прашина прашина - цврста боја руменило излитена шик принцеза луксузен луксузен

Слатка Jојо дизајнира розово бохо боемска девојка бебе расадник креветче за кревети прашина прашина - цврста боја руменило

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Димензии : 52in 100% памук - цврста руменило розова. Дизајн на склопени единечни плејти - четиристрано здолниште се вклопува околу повеќето стандардни креветчиња - лесна машина за перење и се суши. Овој дизајн има додатоци за појавување, како што се Hampers, нијанси на ламби, третмани со прозорци и декор на wallидови. Димензии : 52in. 100% памук - цврста руменило розова. Дизајн на склопени единечни плејти - четиристрано здолниште се вклопува околу повеќето стандардни креветчиња - лесна машина за перење и се суши. Овој дизајн има додатоци за појавување, како што се Hampers, нијанси на ламби, третмани со прозорци и декор на wallидови. Додадете завршен допир на вашата расадник со здолниште со креветчиња или рафла од прашина создадена од Sweet Jojo Designs. Украсете со оваа стилска мешавина и совпаѓајте со парче или координирајте со постојниот ансамбл за слатки Jојо дизајни. Тие можат да бидат спарени со нашиот голем избор на чаршафи, креветчиња за креветчиња и други додатоци за простории за да го завршат изгледот на собата на вашето дете.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди