.

.

New
'47 Женска Мак Миата Наследство Чистење Прилагодлива Шапка

'47 Женска Мак Миата Наследство Чистење Прилагодлива Шапка

DEN 479.84

Тековен
Во продавницата

100% памук Затворање на кука и Јамка. Миење Раце Само. Официјално лиценциран. Неструктурирано опуштено вклопување. Шест панели со дупчиња. Материјал : 100% Памук. Прилагодлив ремен за прицврстување на кука и јамка. Опуштено капаче е совршена облека за ансамбл за денот на играта. Нека биде Твое Оваа Миата Исчисти Ја Наследната капа до ' 47. Со смело лого На Патриоти Од Нова Англија во подигнат вез на круната комплиментиран од суптилен тимски знак на сметката, ова прилагодливо капаче може лесно да се совпадне со различни тимски маици. Завршете Ја Вашата Нова Англија патриоти погледнете со оваа капа и осигурајте се дека вашата фандом никогаш не е доведена во прашање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди