.

.

New
Тод Фразиер Метс Јанкис 2007 година САД Бејзбол #19 Потпишани автоматски безбол

Тод Фразиер Метс Јанкис 2007 година САД Бејзбол 19 Потпишани автоматски безбол

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани бејзбол. Тод Фразиер Метс Јанкис 2007 година САД Бејзбол #19 Потпишан автомат Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен во меморијалите на Тод Фразиер. Меморијалии на Yorkујорк Метс.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди