.

.

New
NZXT H5 Проток Компактен Atx Средна Кула Компјутер Игри Случај - Висок Проток На Воздух Перфориран Преден Панел-Калено Стакло Страничен Панел-Кабел За Управување - 2 x 120mm

NZXT H5 Проток Компактен Atx Средна Кула Компјутер Игри Случај - Висок Проток На Воздух Перфориран Преден Панел-Калено

DEN 1443.84

Тековен
Во продавницата

ПРОТОК НА ВОЗДУХ СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Перфорираните предни и горни панели го насочуваат филтрираниот воздух низ куќиштето за да ги изладат компонентите и да ги подобрат перформансите ПОСВЕТЕН ВЕНТИЛАТОР НА ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР : аголниот вентилатор од 120 мм црпи воздух од под куќиштето за да обезбеди директно ладење за вашата графичка картичка гладна за енергија. ПРОСТРАНА ПОДДРШКА за ЛАДЕЊЕ : до 280мм поддршка на радијаторот напред, 240мм нагоре и 120мм одзади. Доаѓа со два претходно инсталирани вентилатори од 120мм. ПОДГОТВЕНИ ЗА ИЗВЕДБА : одговара на повеќето графички картички Од Серијата nvidia Ge Force rtx 40 со својот клиренс од МАКС ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР од 365mm. Прикажете го ВАШИОТ ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР вертикално користејќи Го Комплетот За Монтирање НА ВЕРТИКАЛНИОТ ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР NZXT (продаден одделно). ЛЕСНО УПРАВУВАЈТЕ СО КАБЛИТЕ : Широките кабелски канали со куки, мостови и ремени ги вадат претпоставките од организираното управување со кабелот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди