.

.

New
СОИТИС Урн Ѓердан За Пепел Ѓердан За Кремирање Од Нерѓосувачки Челик Со Срце Водоотпорна Пепел Ѓердан Спомен Спомен

СОИТИС Урн Ѓердан За Пепел Ѓердан За Кремирање Од Нерѓосувачки Челик Со Срце Водоотпорна Пепел Ѓердан Спомен Спомен

DEN 271.84

Тековен
Во продавницата

На Предната И Задната Страна На Малиот Држач За Срцева Пепел може Да Бидат Врежани Значајни Зборови Ако сакате парче врежан накит за кремирање, прво изберете го последниот "сребрено гравирање". Потоа кликнете На "Прилагодување Сега" За да ги внесете информациите за гравирање. Ако сакате побрза пратка, можете да изберете и поинаков метод на испорака. 1* 20"+2" Продолжен Синџир. 1 * Комплет Комплети За Полнење : мала лажица, мала игла и мала инка. 1*Кадифена Торбичка. Ern ЃЕРДАН-Нашиот ѓердан за кремирање е дизајниран да споделува спомени меѓу семејството или пријателите. Почитувајте ги вашите најблиски чувајќи ја нивната пепел/коса во овој прекрасен приврзок. Може да собере и Мали Порции Парфем, Крзно, Сушено Цвеќе или нешто друго. Чувајте ги вашите најблиски со вас каде и да одите, исто како што никогаш не заминуваат. Уникатен Дизајн-споменот на пепелта е составен од два повлажни прстени и малку срце. Надворешниот прстен е врежан "Засекогаш во моето срце". Внатрешниот прстен е врежан"те сакам". Животот ќе помине, но љубовта ќе трае вечно. Негувајте ги спомените помеѓу вас и најблиските. Тие не отидоа далеку, само чекор поблиску до твоето срце. Врвен КВАЛИТЕТ-овој меморијален приврзок е изработен ОД висококвалитетен нерѓосувачки челик ОД 316 ЛИТРИ, никогаш нема да ' рѓосува, кородира, избледува или алергија. Прстен за запечатување со завртки и гума ќе го држи приврзокот цврсто и добро ќе ја заштити пепелта. Исто како што љубовта и меморијата можеа да го издржат тестот на времето, тоа може секогаш да ве придружува. Значаен ПОДАРОК И ПАКЕТ-внимателен подарок за семејството и пријателите да ги негуваат најблиските На Божиќ, Роденден, Годишнина, Денот на Благодарноста, Денот на Мајката или Денот на Вљубените. Доаѓа со кадифена торбичка и комплет за полнење.- Овој ѓердан од пепел не е само контејнер за чување спомени, тој е сведок на љубовта. Ветуваме-ако не сте задоволни со овој накит за кремирање, ве молиме не двоумете се да контактирате со нашиот тим за услуги на клиентите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди