.

.

New
Ullabelle Вшмукување Дете Плочи &засилувач; Чинии Комплетен Сет w/Лажица - Бпа Слободен Храна Одделение Силиконски-Микробранова печка &засилувач; Машина За Миење Садови

Ullabelle Вшмукување Дете Плочи &засилувач; Чинии Комплетен Сет w/Лажица - Бпа Слободен Храна Одделение Силиконски-Микробранова

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

НЕРЕД БЕСПЛАТНИ ВРЕМИЊА ЗА ОБРОЦИ-комплетот За хранење бебиња Со Чинија И чинија Е дизајниран да го направи времето за оброци без неред Погодноста е клучна и нашите лесни за чистење чинии за мали деца може да се фрлат во машина за миење садови. Бонус капакот овозможува лесно складирање на остатоците!. 100% НЕТОКСИЧЕН СИЛИКОН ЗА ХРАНА - не се плеткаме кога станува збор за квалитетот. Нашиот сет за чинии и чинии е изработен од 100% силикон за храна без БПА, фталати, пвц и Олово. Безбедноста на вашите бебиња е наш главен приоритет!. ОДЛИЧНО ЗА САМОХРАНЕЊЕ и ВЕНЕЊЕ ПРЕДВОДЕНО ОД БЕБИЊА - ова е совршен преоден сет кога додавате цврста храна во исхраната на вашите бебиња. БЕЗБЕДНА МАШИНА за МИЕЊЕ САДОВИ, МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА и ЗАМРЗНУВАЧ - нашиот комплет за чинии е погоден и за чување и за загревање на храната. Тоа дури може да оди во замрзнувач!. СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ТУШИРАЊЕ ЗА БЕБИЊА - овој комплет го прави совршен подарок за новите родители и сигурно ќе биде оној што го сакаат. Загарантиран хит при секое туширање за бебиња!. Изработен од висококвалитетен силикон за храна, нашиот сет за садови и чинии за бебиња е безбеден за бебиња и совршен за неуредниот мал човек во вашиот живот. Овој комплет има се што ви треба и вклучува поделена плоча за вшмукување, лажица и сад за вшмукување со бонус капаци за лесно складирање храна. Овој нетоксичен сет за хранење е безбеден за миење садови, безбеден за замрзнување и безбеден за микробранова печка и ќе биде вашиот нов најдобар пријател кога го храните вашето бебе или мало дете. Карактеристики : . - Нетоксичен силикон за храна. - Марамчиња чисти за неколку секунди и безбедна машина за миење садови. - Иновативниот дизајн на вшмукување останува ставен на маси и високи столчиња. - Чинии и чинија лесно се вклопуваат на високи столчиња. - Бпа, пвц и фталат бесплатно. Поттикнува Независност!. Кажете збогум на неуредните излевања и потрошената храна! Силното вшмукување останува ставено, спречувајќи ги тотовите да ја истурат нивната храна.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди