.

.

New
Wetado Клип Отстранувач Алатка, 3 Парчиња Клип Клешти Постави &засилувач; Прицврстувач Отстранување Алатка, Авто Трим Алатка За Отстранување Комплет Авто Тапацир Комб

Wetado Клип Отстранувач Алатка, 3 Парчиња Клип Клешти Постави &засилувач; Прицврстувач Отстранување Алатка,

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

? [ВРВЕН КВАЛИТЕТ ] - Нашата челична клешта и отстранувач на прицврстувачи се изработени Од бр 65 манган челична шипка и зацврстена полипропиленска рачка,што ги прави алатките силни и издржливи, никогаш не се кршат. ? [ERGОНОМСКИ ДИЗАЈН ] - Лесен за држење во рака, ефикасно заштедете напор и време, ќе се чувствувате удобно да го користите дури и долго време, погоден за автомобилска индустрија, чамци, R, камиони или отстранување и инсталација на облоги за мебел. ? [ЗАШТЕДЕТЕ ВРЕМЕ и ПАРИ ] - Две вообичаени алатки за прицврстување со различни спецификации ви помагаат брзо и лесно да ги отстраните спојниците, пластичните завртки, панелите на вратите, контролната табла, автомобилската аудио опрема и другиот тапацир без да го оштетите вашиот автомобил. ? [ 5 ВО1 КЛИП КЛЕШТА ] - нашата надградба мултифункционална клип клешта е дизајнирана да ги отстрани клиповите на браникот и пластичните навртки/ исечете ги жичаните кабли/ ладна преса/ отстранете ги и затегнете ги завртките/ усвојува рачка за расклопување на панелите на вратите и пообемни апликации. ? [ВРВЕН КВАЛИТЕТ ] - Нашата челична клешта и отстранувач на прицврстувачи се изработени Од бр. 65 манган челична шипка и зацврстена полипропиленска рачка,што ги прави алатките силни и издржливи, никогаш не се кршат. ? [ВРВЕН КВАЛИТЕТ ] - Нашата челична клешта и отстранувач на прицврстувачи се изработени Од бр. 65 манган челична шипка и зацврстена полипропиленска рачка,што ги прави алатките силни и издржливи, никогаш не се кршат. ? [ERGОНОМСКИ ДИЗАЈН ] - Лесен за држење во рака, ефикасно заштедете напор и време, ќе се чувствувате удобно да го користите дури и долго време, погоден за автомобилска индустрија, чамци, R, камиони или отстранување и инсталација на облоги за мебел. ? [ЗАШТЕДЕТЕ ВРЕМЕ и ПАРИ ] - Две вообичаени алатки за прицврстување со различни спецификации ви помагаат брзо и лесно да ги отстраните спојниците, пластичните завртки, панелите на вратите, контролната табла, автомобилската аудио опрема и другиот тапацир без да го оштетите вашиот автомобил.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди