.

.

New
UXZDX Палачинка Тенџере Леано Железо Палачинки Несложени Пржени Нелепливи Тава За Домаќинство Пржење Јајца Рамна Скара Скара Печење Плоча Врвот

UXZDX Палачинка Тенџере Леано Железо Палачинки Несложени Пржени Нелепливи Тава За Домаќинство Пржење Јајца Рамна Скара

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Кујната е добар помошник, готвачите се соочуваат со вредност, штанд / брендирање / пржени / пржени / пржени Едно тенџере во рака, сите вкусни, пржени, пржени, пржени пржени, вкусен вкус. Дизајнот со рамно дно не дозволува истекување на маслото, го згуснува дното на садот, не се деформира и не е лесно да се истече маслото. Дизајнот со рамно дно не го избира шпоретот, а соодветни се и индукцискиот шпорет и шпоретот на гас. Хуманизиран дизајн на детали, продолжете да се стремите кон совршен квалитет. Име : 34 СМ тава со дрвен дијаметар на рачката : 33,7 Цмнет тежина : 3,4 кгпот долен дијаметар : 28 см материјал : леано железо применлив број : 2~5 луѓе применлив шпорет : шпорет на шпорет на Гас индукциски шпорет електричен керамички шпорет индукциски шпорет халоген шпорет внимателно избрани мајчин леано железоизбрани суровини, растително масло на површината на тенџерето.Спреј третман против ' рѓа, заштита на животната средина и здравје дизајн на рачката за изолација, топлинска изолација и анти-попарување, засилување на интерфејсот за да се спречи олабавувањетој е погоден за сите печки, освен за индукција.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди