.

.

New
Мираж Производи За Миленичиња 18-Инчни Не Престанувајте Да Верувате Во Кошули За Отпечатоци За Домашни Миленици, ХХ-Големи, Смарагдно Зелени

Мираж Производи За Миленичиња 18-Инчни Не Престанувајте Да Верувате Во Кошули За Отпечатоци За Домашни Миленици, ХХ-Големи,

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Дизајниран за крајна удобност Направено да се лизне преку главата на кучињата. 50/50 поли памучна мешавина, машинско перење внатре кон надвор. Димензија на пакетот : 18.0 " Х поли/памучна кошула без ракави за секојдневно носење, двојно зашиена на сите вистински места за удобност и издржливост!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди