.

Презентацијата 2408 Од предлозите.

САД запечатуваат рефус-RS-S50WFDA-88 Бела FDA силиконска гумена ролна без лепило, 50A, 3/16 Висина,
Обновено

Форма : ролна; Материјал : силикон; Одделение : храна; Дурометар : 50А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 / 1

Во продавницата
благодарност:
Умки месинг плоча Cu бакарна плоча бакарен лист Т2 метален лим бакарна фолија Индустриски материјали метална
Обновено

5 различна големина за да изберете од : 0,5*150*150mm, 0,5*100*300mm, 0,8*150*150mm, 1.0*250*250mm, 1,5*150*150mm, 2*150*150mm, 2,5*150*150mm , 100% и вис�

Во продавницата
благодарност:
Нијанксин Бакар Лим Фолија Бакар Лим Метал Месинг Цу Фолија Плоча Лесно Да се Сече и Лемење 500ммх200ммх0.
Обновено

Месингот има висока јачина, висока цврстина и добра пластичност, но сепак може добро да ја издржи обрабо

Во продавницата
благодарност:
Poly America 05014 9-метри x 400-метри 1 мил чиста поли-филм висока густина
Обновено

9 'x 400' 1 ​​милји чиста поли филм со голема густина Се користи како капка крпа или спреј бариера...

Во продавницата
благодарност:
Месинг лист Хуилун, бакарна метална плоча со фолија 200x300x2mm исечени месинг плочи од бакарна метална плоча
Обновено

Материјал : 99,9% бакар Големина на панелот : 200мм*300мм*0,8мм £ ¨l*W*H) Дебелина : 2мм / 2,5мм, слоеви : единечна стра�

Во продавницата
благодарност:
4 парчиња силиконски гумен лист Флексибилен лим со висока температура за заптивка со висока температура силиконски
Обновено

Доволно и соодветно : getе добиете 4 парчиња гумени чаршафи, секоја мери околу 12 x 12 инчи, соодветна количин

Во продавницата
благодарност:
Кекејанг Месинг Плоча Чист Бакар Лим Фолија Бакар Лим Плоча, За Индустрија Снабдување Метал Уметност,
Обновено

Изработен од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработка што може да издржи об�

Во продавницата
благодарност:
РИКИ Месинг Плоча Цу Бакарна Плоча Бакарен Лим Т2 Метален Лим Бакарна Фолија За Ладење Индустриски Материјали 1. Метална
Обновено

Големина : 6 различни големини за ваш избор : 100х100х1, 5мм, 100х150х1, 5мм, 100х200х1, 5мм, 200х200х1, 5мм, 200х300х1, 5мм, 300х300х

Во продавницата
благодарност:
Нијанксин Месинг Метал Тенок Лим Фолија Плоча Месинг Плоча
Обновено

Златен филм со висока чистота месинг фолија метал ласерско сечење Димензии : 100мм х 1000мм х 0,05 мм / 0,08 мм...

Во продавницата
благодарност:
РИКИ Месинг Плоча Месинг Лист Должина и Ширина Големина 4х8 Инчи Различни Спецификации За Металопреработувачка
Обновено

Различни големини : 100х200х0, 8мм, 100х200х1мм, 100х200х1, 5мм, 100х200х2мм Добри механички својства, добра термичка пл�

Во продавницата
благодарност:
ХУИЛУН Месинг Лист Бакар Лист Месинг Лист Дебелина: 4мм, 4ммх300ммх300мм, Големина: 4ммх300ммх300мм Месинг Плочи
Обновено

Материјал : Има добри механички својства и термичка стабилност Богати спецификации и големини : 200ммх200м

Во продавницата
благодарност:
Сиживуџија Метал Бакарна Фолија Бакарен Лим 99,9% Чиста Плоча Од Фолија Има Добра Термичка Стабилност 0. 5ммх30ммх1м
Обновено

Изработен од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработка што може да издржи об�

Во продавницата
благодарност:
Гума лента, гума од неопрена, ширина 36 во, гума должина 2 во, гумена дебелина 1/4 во, 60а
Обновено

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о

Во продавницата
благодарност:
Гумен лист, неопрена, ширина на гума 8 во, гума должина 3 стапки, гума дебелина 3/16 во, 70а, обична
Обновено

Висок квалитет : Пролетната гума на неопренови е црна во боја со мазна завршница Издржливост : Овој мате�

Во продавницата
благодарност:
САД запечатуваат најголемиот дел-PS-ABS-452 ABS пластична лента, 1/4 висина, 6 ширина, 24 должина
Обновено

Облик : Бар; Материјал : ABS; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 4 "; толеранција на дебел

Во продавницата
благодарност:
Гума лента, Витон, ширина на гума 6 во, гума должина 1 стапки, гума од гума 1/32 во, 70А, леплива поддршка
Обновено

Висок квалитет : Витон гума е црна во боја со мазна завршница од двете страни Издржливост : Овој материја

Во продавницата
благодарност:
Метална бакарна фолија бакарна метална плоча со фолија исечена бакарна метална плоча погодна за заварување
Обновено

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

Во продавницата
благодарност:
5 парчиња 5 x 7 x 0,04 чисти акрилни плексиглас листови, јасни акрилни пластични чаршафи за занаетчиски, замена
Обновено

Материјал : Јасни стаклени листови со плекси се изработени од акрилик Без токсичен и еколошки, свиткан и

Во продавницата
благодарност:
САД запечатуваат природен гумен лист, без лепило, 40а, 1/4 Висина, ширина 36, 24 Должина
Обновено

Облик : лист; Материјал : природна гума; Оценка : стандард; Дурометар : 40А; Тип на поддршка : обична Дебелин�

Во продавницата
благодарност:
Бакарен лист Yiwango 99,9% бакарен Cu метален лим фолија 0,5x200x1000mm за хендикепски воздушни плочи на бакарни плочи
Обновено

Широко користени во DIY проекти, хоби, занаети, декорација на згради, индустриска, спроводлива топлина Им�

Во продавницата
благодарност:
Јиванго Бакарен Лим Чист Бакар Метален Лим Фолија Накит Што Е Погоден За Заварување и Браз 300мх 300мм, 300мм х 300мм
Обновено

Добар во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства на �

Во продавницата
благодарност:
Гума ролна од неопренови, 30а, 1/16 во дебела x 36 во широк x 20 стапки.
Обновено

[Спецификации на предметите] Дурометар : 30а, текстура : мазна, дебелина : 1 / 16 ", ширина : 36", должина : 20 стапк

Во продавницата
благодарност:
Месинг лист Хуилун чист бакарен метален лим фолија, исечени бакарни метални плочи од метал
Обновено

Материјал : Бакар со висок квалитет Должина : 1000мм Дебелина : 0,01мм1мм Предности : мазна површина,, ниска со

Во продавницата
благодарност:
Имајќи дебелина на метална плоча од бакарна плоча од бакарна плоча -ширина: 30мм должина: 1000мм месинг плоча
Обновено

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

Во продавницата
благодарност: