.

.

New
Хартц Ултрагуард Про Рефлектирачки Болвата &засилувач; Штиклирајте Јака За Кучиња И Кученца, 7 Месечна Превенција Од Болви И Крлежи По Јака, 2 Брои

Хартц Ултрагуард Про Рефлектирачки Болвата &засилувач; Штиклирајте Јака За Кучиња И Кученца, 7 Месечна

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Вклучува 2 свежи миризливи јаки, за употреба Кај Возрасни кучиња и кученца на возраст од 12 недели и постари Убива и одбива болви, крлежи, јајца од болви и ларви од болви, плус спречува јајца од болви да се изведат 7 месеци. Може да се носи истовремено со вашите кучиња редовна јака. Рефлектирачката лента рефлектира директна светлина до 450 стапки за дополнителна видливост. Дизајнот отпорен на вода нема да предизвика губење на ефикасноста ако вашето разиграно кученце се прошета на дожд. Одговара на кучиња со вратови со димензии до 26 инчи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди