.

.

New
Бебе КОШНИЦА Бебе Пелена Кади Организатор-Рачно Изработени Органски Морска Трева - Луксузни Пелени Кади Кошница-Симпатична Пелена Кади за Бебе Девојка &засилувач;

Бебе КОШНИЦА Бебе Пелена Кади Организатор-Рачно Изработени Органски Морска Трева - Луксузни Пелени

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Органска Морска Трева, 100% Памук [Пространа ] Кади За Складирање Пелени : "Лили" е голема пелена кади со три пространи прегради и големина точно со димензии 16х11х7 инчи. Не е премногу гломазна додека е доволно голема за да чува се што ви треба за вашето бебе без да мора да ја полните корпата пелена кади секој ден. Оваа бохо корпа е рачно ткаена во Виетнам и има уникатни и органски варијации на бои, нема две корпи исти. Паметен [Дизајн ] : оваа кади за менување пелени е 100% рачно изработена од мека и одржлива морска трева со рециклиран пластичен ткаат. "Лили" има убави и подолги рачки од повеќето корпи за пелени за бебиња за да можете лесно да ја носите корпата за менување бебиња на раката кога ја поместувате корпата за менување од соба во соба. [Повеќенаменски ] : кремот обоен и нежно амортизиран делител на памучно платно е отстранлив и прикачен со велкро. Овој организатор на пелени кади е парче наследство, кое може да се пренесува за генерациите што доаѓаат и тие не се само за пелени за бебиња; корпата за пелени кади се претвора во симпатична кошница за играчки за плишани и играчки. Најновиот [ Тренд На Пелени Кади] : Бебе Баск ја прославуваме посветеноста на висококвалитетен, модерен дизајн и функционалност кога ги создаваме нашите парчиња. Овој пренослив пелена кади одговара на трендовски бохо расадник и комплимент секое бебе менување станица и пелена кади менување на маса. [Совршена ] Кошница За Подароци За Туш За Бебиња : сите спакувани во прекрасна торба за врвки овој стилски и пренослив кади за складирање пелени е внимателна и практична корпа за бебиња бидејќи овој организатор на пелени за пелени малку ќе го олесни животот на новите родители. Подарок како што е или пополнете со бебешки пелени, марамчиња, лигавчиња, ќебиња за повивање; лосиони и цуцли за крајните подароци за туширање за бебиња. Доаѓа со 90-Дневна Гаранција За Враќање На Парите. [100% Рачно Изработена И Фер Трговија Сертифицирана ] За Мами од Мами користејќи техники за почестено време, наследство.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди