.

.

New
Игра Кертриџ Огре Битка-РПГ Игра Кертриџ Батерија Зачувај Нас Верзија игра класичен, игра НЕС, Супер игра, игра 16 битни

Игра Кертриџ Огре Битка-РПГ Игра Кертриџ Батерија Зачувај Нас Верзија игра класичен, игра НЕС, Супер игра,

DEN 1190.40

Тековен
Во продавницата

Ние Сме Игра И ТВ сад производство компанија Имаме повеќе од 10,000 видови на игри во парк, ве молиме контактирајте со нас, ако имате било какви потреби.Ја тестираме картичката пред да ја испратиме, ве молиме контактирајте не ако ви требаат други игри. Повеќето Игри Се Слободен Регион (ПАЛ-ЕУ, НТСЦ-САД, НТСЦ-ЈП), поддршка Мега Диск/Битие Систем во различни земји или област. Ние ќе им даде посебно известување ако играта Е ПАЛ / НТСЦ само. Имаме : Касети За Мега Диск Битие, NTSC Колекции, Eur ЈАП Верзија, 60 Пински 8 Битни Игри ,Кертриџ за 72 Pin NES , Игра Класична Серија , Игра Колекции, 64 Битни Игри. Топла Игра Картичка, Мулти Игра Картичка, Игра Картичка Кутија Без Прирачник, Игри Со Рачно-Игра Колекции, 16 Битна 46 Пински Супер. НТСЦ Една Игра Картичка,. Налепницата може да биде различна како што е опишано рекламирањето, ако ви треба иста налепница како рекламата, ве молиме оставете ни порака кога ќе нарачате. Ви благодариме што ни дадовте можност да ви служиме, ќе ви служиме на најдобар начин што можеме. Ние Сме Игра И ТВ сад производство компанија .Ние ја испраќаме картичката како што е опишано во секоја врска и етикетите може да бидат различни. Добиваме еур/САД школка и ЈАП школка. Ве молиме изберете го типот на школка што ви треба, или ние ќе ви испратиме Случајна Школка. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : ние користиме супериорни компоненти во нашите конструкции на касети, докажано дека обезбедуваат подобра долговечност, игра по игра. Ве молиме оставете пораки ако ви требаат исти етикети токму во врската. Ако имате други посебни барања за овој производ, ве молиме оставете ни порака ЗА БАРАЊЕ ЗАБЕЛЕШКА : 1. Повеќето Игри Се Слободен Регион (ПАЛ-ЕУ, НТСЦ-САД, НТСЦ-ЈП), поддршка Мега Диск/Битие Систем во различни земји или област. Ние ќе им даде посебно известување ако играта Е ПАЛ / НТСЦ само. Налепницата може да биде различна како што е опишано рекламирањето, ако ви треба иста налепница како рекламата, ве молиме оставете ни порака кога ќе нарачате.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди