.

.

New
Р В Есенцијално Масло Од Шикакаи | Багрем Кончина | За Раст На Косата | Додава Сјај | Се Бори Против Првут | Ги Зајакнува Корените На Косата | Ја Одложува Сивата Коса | С?

Р В Есенцијално Масло Од Шикакаи | Багрем Кончина | За Раст На Косата | Додава Сјај | Се Бори Против Првут |

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Најпознат Бренд 100% Чисто И Природно. Сертифициран Квалитет. Загарантирана Чистота. Р В Есенцијално Чисто Масло Од Шикакаи-Багрем Кончина (100% Чисто И Природно). Маслата се пакуваат во висококвалитетни килибарни стаклени шишиња до 100мл. И 300мл, 630мл и 1250мл во висококвалитетни девствени алуминиумски шишиња.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди