.

.

New
Виножито Ананас Божиќни Кеси Симпатична Торбичка За Чување Торбички Џеб За Подарок За Бонбони Божиќно Дрво Виси Декоративно

Виножито Ананас Божиќни Кеси Симпатична Торбичка За Чување Торбички Џеб За Подарок За Бонбони Божиќно Дрво Виси Декоративно

DEN 574.40

Тековен
Во продавницата

Симпатична торба за бонбони со љубовна шема е изработена од 95% полиестер+5% спандекс материјал ткаенина со џеб со кадифен раб,виси јаже,изгледа класично,смешно и слатко На божиќниот празник! Божиќна торба за подароци дизајнирана со црвено тело во мека и удобна ткаенина,работ на чантата со бел краток кадифен,изгледа класичен, но фестивалски стил.Специјалниот на виси торба е моделот отпечатен на својата, изгледа поинаку и посебно на одмор!. Црвената Божиќна празнична торба е дизајн во 20*25 см (7,9*9,8 инчи). Убава големина за држење разни мали предмети,како што се мали бисквити,бонбони,картички,играчки,мали божиќни подароци итн. Рачка Божиќна чанта е дизајн со горниот дел со дизајн на рачкана врвот, што е погодно за носење или закачување каде и да сакате да декорирате.Празничната торба е совршена за Новогодишна елка и други украси За Божиќни забави.Прекрасната торба за пакување подароци,бонбони,забава и костум за украсување божиќна забава,новогодишни елки,дом,канцеларија,продавница итн. Печатената Божиќна торба може да се пере и еднократно,костум За Божиќ,Ноќта на Вештерките,Божиќна косплеј,годишна церемонија,активности во заедницата,сценски настапи, празнични забави итн. Божиќ-тематските дизајн : Дедо Мраз, елка,снешко, снегулки.Божиќната чанта е еден совршен декор На Божиќ!Нашите торби за подароци се дизајнирани со интересна шема, едноставно можете да ставите подарок во торбата.Изгледа многу слатко и класично На Божиќ!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди