.

.

New
X70370272010-Trane OEM Надградена Замена Кондензатор Вентилатор Мотор 1/4 КС 200-230v

X70370272010-Trane OEM Надградена Замена Кондензатор Вентилатор Мотор 1/4 КС 200-230v

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Ова Е Сосема Нов ОЕМ Надградена Замена Кондензатор Вентилатор Мотор Врвен Квалитет Оем Замена Дел!. 1/4 КС 200-230в. Ова Е Сосема Нов Оем Надграден Замена Кондензатор Вентилатор Мотор. Врвен Квалитет Оем Замена Дел!. 1/4 КС 200-230в. Ова Е Сосема Нов Оем Надграден Замена Кондензатор Вентилатор Мотор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди