.

.

New
Huk женски ролна дами известувачки хеланки

Huk женски ролна дами известувачки хеланки

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

41% полиестер, 39% најлон, 20% спандекс Затворање на влечење. Huk : Обединување риболовци преку инженерски перформанси, техничка опрема дизајнирана да ја разгори вашата страст и потрага без разлика кога, каде или како рибите. Lemенски ролна на Huk leegling - дизајниран со мека компресија од четири странични истегнување, едниот страничен џеб за цртање и еден џеб од половината. Заштита на сонце : Овие хеланки ја штитат вашата кожа од штетните зраци на Сонцето - Хук ги додаде најнапредните материјали за блокирање на сонце +30 на нивната облека за да ги блокираат и УВА и УВБ зраците. Брзо сушење : Брзо се суши за да можете да останете пријатно на или надвор од водата. Истегнување : Мешаната ткаенина ви дава флексибилност и истегнување што ви треба, додека одржувате форма и вклопување. 41% полиестер, 39% најлон, 20% спандекс. Затворање на влечење. Huk : Обединување риболовци преку инженерски перформанси, техничка опрема дизајнирана да ја разгори вашата страст и потрага без разлика кога, каде или како рибите. Lemенски ролна на Huk leegling - дизајниран со мека компресија од четири странични истегнување, едниот страничен џеб за цртање и еден џеб од половината. Заштита на сонце : Овие хеланки ја штитат вашата кожа од штетните зраци на Сонцето - Хук ги додаде најнапредните материјали за блокирање на сонце +30 на нивната облека за да ги блокираат и УВА и УВБ зраците. Брзо сушење : Брзо се суши за да можете да останете пријатно на или надвор од водата. Истегнување : Мешаната ткаенина ви дава флексибилност и истегнување што ви треба, додека одржувате форма и вклопување. Хук : Обединувајќи ги риболовците преку инженерски перформанси, техничка опрема дизајнирана да ја поттикне вашата страст и потрага без разлика кога, каде или како рибите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди