.

.

New
F ПРОНАОЃАЧИ&засилувач;CO CLI-281 281 XXL Жолта Мастило Резервоарот Замена За Canon PIXMA TS6320 TR7520 TS8120 TS8320 TR8520 TS9120

F ПРОНАОЃАЧИ&засилувач;CO CLI-281 281 XXL Жолта Мастило Резервоарот Замена За Canon PIXMA TS6320 TR7520 TS8120 TS8320

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Quackage ® 3x CLI - 281 XXL Касети Со Жолто Мастило (281xxl Жолто Мастило) € 100% КОМПАТИБИЛНОСТ овие PGI-280 CLI-281 XXL касети со мастило може да се користат За Canon PIXMA TS702 TS6120/TS6100 TS6220/TS6200 TS6320 TS8120/TS8100 TS8220/TS8200 TS8320 TS9120/TS9100 ts9520 TS9500 TS9521 C TR7520/TR7500 tr8520/tr8500 TR8620 ПЕЧАТАЧ. ①ЈАСНИ ТЕКСТОВИ И ЖИВОПИСНА БОЈА●нашите 280 281 жолти мастила се произведени во сертифициран објект ISO 9001 И ISO14001. Мастило базирано на боја со супериорен квалитет без никакви нечистотии, ефикасно ја штити главата за печатење од затнување и ви овозможува да печатите вистински фотографии, слики и текстови со ласерски квалитет кои се спротивставуваат на избледување или размачкување. €БЕСПРЕКОРНА ИНТЕГРАЦИЈА}овие професионални компатибилни касети со мастило во боја создаваат живописни отпечатоци во боја, дизајнирани да работат во беспрекорен дует со вашите инк-џет печатачи Со Канон. Quill tranders f сите НАШИ F пронаоѓачи И ко бренд касети со мастило се произведени во сертифициран објект и се дизајнирани да произведуваат неверојатни отпечатоци со богати бои. Модел : Компатибилен Cli-281 XXL Жолти Касети Со Мастило Пакет : 3 x 281 XXL Жолта 100% компатибилен со : Canon PIXMA TS702 TS6120 / TS6100 TS6220 / TS6200 TS6320 TS8120 / TS8100 TS8220 / TS8200 TS8320 TS9120 / ts9100 TS9520 TS9500 Ts9521c tr7520 / TR7500 tr8520 / Tr8500 TR8620 ПЕЧАТАЧ ЛЕСНО РАТА : 1. Држете ја касетата наопаку и внимателно Излупете ја заштитната пластична капа од портокал 2. Ве молиме, не отстранувајте ја пластичната гумена заптивка. Вметнете во соодветните слот додека не кликне во место.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди