.

.

New
Жолта Куче Дизајн Портокал Блокови Спојка Куче Поводник, Мали - 3/8 Широк и 9 до 12 Долго

Жолта Куче Дизајн Портокал Блокови Спојка Куче Поводник, Мали - 3/8 Широк и 9 до 12 Долго

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

УПОТРЕБА-100% мазна не налепница, налепница или друга површна апликација КУПЕТЕ ГО КОМПЛЕТОТ - Сите Јаки За Кучиња Со Жолт Дизајн На Кучиња се достапни во соодветни каишки, ремени, Ознаки за ИДЕНТИФИКАЦИЈА и многу повеќе! Проверете ја нашата продавница овде или погледнете подолу за да видите соодветни производи. Ова е Портокалова Блокови Спојка Куче Поводник Големина Мали - 3/8 инчи широк и 9 до 12 инчи долга Од Жолта Куче Дизајн, направени токму тука во САД. Чувајте ја вашата мачка на најнова мода со оваа стилска, функционална и издржлива јака за мачки. ГОЛЕМИНА : поводникот за спојка за кучиња се прилагодува во должина за да овозможи лесна употреба. Избраната големина обично се совпаѓа со ширината на јаката што ја носат кучињата. Сепак, големината понекогаш може да биде пожелна за кучињата што влечат. Ако купувате дизајнерски, достапни јаки за кучиња/миленичиња, тогаш не гледајте понатаму. Овие издржливи, загарантирани да траат јаките за кучиња немаат груби рабови, нема нишки за кршење или кршење, нема проблем да одите во миење и нема стрес да ги натерате или исклучите вашите кучиња.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди