.

.

New
Тексас Универзитетот Шапка Класичен Мвп Везени Лого Прилагодливи Капа

Тексас Универзитетот Шапка Класичен Мвп Везени Лого Прилагодливи Капа

DEN 397.60

Тековен
Во продавницата

100% памук Затворање на кука и Јамка. Миење Раце Само. Официјално Лиценциран Производ. Високо Квалитетно Предно Подигнато Везено Лого На Тимот. Прилагодливо Затворање На Ременот - Една Големина Одговара На Сите. Удобна Структурирана Шапка За Изглед И Чувство. Совршен За Себе И За Љубителите На Тексас Во Вашиот Живот. Опис на возраста : Возрасни. Тексас Универзитетот Шапка Класичен Мвп Везени Логото Прилагодливи Капа. Шапката го вклучува секогаш класичното лого на училишниот тим извезено на предниот панел на прилагодливо капаче со затворање на кука и јамка на задната страна. Ова е капа со ограничено издание која е совршена за себе и за вистинскиот обожавател на Долги Рогови во вашиот живот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди