.

.

New
Официјален Фк Јувентус Фудбал Бини Шапка

Официјален Фк Јувентус Фудбал Бини Шапка

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

100% Акрилик Затворање на врвка. Сосема Нов Предмет Во Оригинално Пакување. Фк Јувентус Крест Фанови Бронкс шапка. Бронкс шапка Има Извезени Сртот На Предната & Е 100% Акрилик. 100% Официјален Лиценциран Производ. Идеален за сите фанови На Фк Јувентус. Овој официјален фанови На фк јувентус бронкс хет сет го има гребенот На Јувентус извезен на предната страна и е направен од 100% акрилик.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди