.

.

New
Маѓепсан Нож За Паринг, 8 ПАРЧИЊА Комплет Нож За Паринг Со Капак, Кујнски Ножеви За Овошје Од Зеленчук Од Виножито, Ултра Остра Пластична Рачка Од 3,5 Инчи

Маѓепсан Нож За Паринг, 8 ПАРЧИЊА Комплет Нож За Паринг Со Капак, Кујнски Ножеви За Овошје Од Зеленчук Од Виножито, Ултра

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

€Супериорна Вредност : Изработени Со ултра остри ножеви од нерѓосувачки челик( 3 Cr13 Mo V) и лесни пластични рачки, Со кратко сечило за зголемена точност и прецизност, 4 комплет нож е лесно да се додели нож во боја на секоја група храна за да се спречи вкрстено загадување, да го направите вашиот живот поефикасен и здрав ●Привлечен Дизајн Q : овие ножеви се поставени во живописни бои на виножитото (розова/портокалова/зелена/жолта), додаваат боја во вашата кујна и ја прават забавната подготовка на храна. ●Заштитни Обвивки● : Секој нож доаѓа со заштитна обвивка со насмеано лице за да се обезбеди безбедно складирање и транспорт. Обвивките помагаат и ножевите да бидат остри и заштитени од оштетување. ●Комплет За Ножеви За спарување Q : Комплетниот Сет вклучува 4 Ножеви за Ножеви и 4 капаци за обвивка за ножеви, 3,5 инчи директно сечило со точка е совршено за широк спектар на мали задачи во кујната, вклучувајќи лупење, кастрење и сечење овошје, зеленчук и месо. ●Совршен Подарок} : овој комплет е одличен подарок за секој што сака да готви или цени шарени и функционални кујнски додатоци.Машината за перење е во ред, миењето Раце е најдобро.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди