.

.

New
CLKSZ Прецизност Индустриски Пинцети Антистатички Магнетни Сет Електроника Лемење Одржување

CLKSZ Прецизност Индустриски Пинцети Антистатички Магнетни Сет Електроника Лемење Одржување

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Изработен од материјал од нерѓосувачки челик, висока цврстина, висока отпорност на абење, отпорен на ' рѓа екстра долг животен век, не е лесно деформиран, стабилен и издржлив за употреба. Нелизгачки шуплив дизајн, одговара На conceptономскиот концепт, нелизгачки и удобен за држење. изработката со мазни рабови не ги оштетува компонентите. Широко се користи Во Прецизен мал уред, Интегрирано коло, кубилозна коса, поправка НА ПХБ, накит,Поправка На Дигитални производи итн. Изработен од материјал од нерѓосувачки челик, висока цврстина, висока отпорност на абење, ' рѓа екстра долг животен век,не е лесно деформиран, стабилен и издржлив за употреба.Нелизгачки шуплив дизајн, одговара На conceptономскиот концепт, нелизгачки и удобен за држење.изработката со мазни рабови не ги оштетува компонентитешироко користен Во Прецизен мал уред, Интегрирано коло, кубилозна коса, поправка НА ПХБ, накит, Поправка На Дигитални производи итн.Спецификации : Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : Сребрена Големина : Прав Врв, Закривен Врв Вкупна Должина : 140мм / 120ммпакет Вклучен : Количина : 1 сет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди