.

.

New
freecat BF-004 Цевки Магнетни Млаз Главата Мотор, Универзална Одговара ЗА ЛУРАКО Џет Мотор педикир спа Кади Стол Дел Магнетна Глава, Вклучува Пропелер И Капа,2-Пакет

freecat BF-004 Цевки Магнетни Млаз Главата Мотор, Универзална Одговара ЗА ЛУРАКО Џет Мотор педикир

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Магнетна Млазна Глава За Млазен Мотор Лурако, делови за столчиња За педикир со Систем за Педикир за педикир без цевки Димензија : Предна Глава 3 3/8 "Дијаметар И Задна Глава Х 3 1/8". Нанесете на педикир спа стол дел магнетната глава користи технологија за магнетна спојка, нема заптивка на вратилото, никогаш нема да истече, е без грижи и Магнетниот млаз лесно се чисти. Пакет Вклучени : 2-Пакет магнетни главата во собата - (2* база , 2* магнетни коло и 2*покритие). Доживотна Гаранција : деловите За Слободни Мачки секогаш доаѓаат со доживотна гаранција, контактирајте не ако наидете на какви било проблеми.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди