.

.

New
Навивачите На Флорида Гејтс Го Задржаа Знакот За Паркирање Метал 8 х 12 врежана

Навивачите На Флорида Гејтс Го Задржаа Знакот За Паркирање Метал 8 х 12 врежана

DEN 172.00

Тековен
Во продавницата

Врежан алуминиумски знак за паркирање во тимски бои Постојано печени на финиш. Две дупки за монтирање. Официјално лиценцирана стока. Метал паркинг знак 8 х 12. Изработен од алуминиум со печен финиш кој е убаво врежан со тимски бои и лого. Две дупки за лесно монтирање. Официјално лиценцирана стока сосема нова во обвивка за смалување.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди