.

.

New
Беспрекорен Отстранувач На Влакна За Жени, Безболни Машини За Бричење За Лице На Полнење За Жени со Глава за Замена од 1€, Електрично Отстранување На Влакна На Лице?

Беспрекорен Отстранувач На Влакна За Жени, Безболни Машини За Бричење За Лице На Полнење За Жени со Глава за Замена

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

●Нежно И Безболно ● Ново Ослободување Женскиот Беспрекорен Отстранувач на Влакна е дизајниран да одговара на контурите на телото, да биде пријателски расположен за чувствителна кожа и погоден за сите типови кожаСечење без груби звуци, лесно се лизга низ кожата за брзо сечење. Главата за заштита од тркалезно триење на женскиот отстранувач на влакна спречува оштетување на кожата без да остави стрништа, гребнатини или црвенило. ●Ефикасна Нега и Убавина на Кожата qnj Машини за Бричење За Жени усвојуваат надградена 0,8-инчна хоризонтална глава за сечење со двојни ротирачки сечила, што лесно ги отстранува фините влакна и темелно ги потстрижува несаканите несакани влакна на лицето, горната усна, брадата, рацете или нозете, кажете збогум на болниот восок, поефикасен и побрз за создавање мазна и чиста кожа. €Ipx6 Водоотпорна Глава На Сечилото и Лесна За Чистење Zemens Отстранувач на Влакна доаѓа со ipx6 водоотпорна глава за замена што може да се одвои и четка за чистење. Кога ќе завршите со средување на косата на вашето тело, лесно можете да ја отстраните главата на сечилото и да ја користите четката за чистење за да ја исчистите секоја скршена коса на неа, или можете да ја исплакнете главата на сечилото директно под вода. ®Пренослив И 15 Часа Работно време ● Отстранувачот На Влакна на Лицето е со мала големина, 4,5 инчи*1,1 инчи и тежи само 0,15 килограми. Удобно се вклопува во раката и се вклопува во вашиот комплет за чешлање или торба. Може да работи 15 часа со целосно полнење, и ако го користите 10 минути дневно, ќе работи скоро два месеци. Гарантирано ќе ја отстраните пената од вашето тело во секое време, насекаде. €Убави Подароци За Жени ● Wnjs Ново Издание Женски Беспрекорен Отстранувач на Влакна, стилски и симпатичен дизајн на мачки, дизајн НА моќност USB Тип-C за да се ослободите од маката од честите набавки, менување батерии или наоѓање сопствени USB кабли за податоци, спакувани во прекрасна кутија за подароци, Совршена како подарок за роденден на жените, Денот на Вљубените, Денот на Мајките, Денот на Благодарноста, Божиќ.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди