.

.

New
Рене Роф Девојки Џулијана Долна Облека - 5 Пакет Се Водат Памук Хипстер Гаќички

Рене Роф Девојки Џулијана Долна Облека - 5 Пакет Се Водат Памук Хипстер Гаќички

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 95% Памук, 5% Спандекс. Машинско Перење. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН РЕНЕ РОФ : Џулијана Памук Хипстер Гаќи 10 Пакет; Синоним за стил и удобност. ИСТЕГНЕТЕ ПАМУЧНА ДОЛНА ОБЛЕКА : лесни, дише и абсорбента хипстерски гаќи за девојки направени со врвна памучна ткаенина за совршено вклопување што нема да го ограничи нејзиното движење; Нежна за чувствителна кожа, на вашата ќерка ќе и биде удобно да ги носи овие гаќички под шорцеви, фармерки, фустани, хеланки или панталони за суи. БЕСПЛАТНА ОЗНАКА : долна облека без ознаки за девојчиња е формулирана со удобен појас што не чеша, штипка, се вози нагоре или се лизга надолу; Идеална долна облека за девојки за секојдневно, секојдневно носење; Одличното и цврсто вклопување ги прави овие хипстерски гаќи одличен избор за долна облека за време на спортска пракса или активен ден на игралиште или парк. ХИПСТЕРСКИ СТИЛ : Ажурирајте ја колекцијата долна облека за девојки со 5 пакувања хипстерски гаќички; Нашите шарени, стилски и екстра удобни памучни гаќички се задолжителни за фиоката за долна облека на вашите ќерки; таа ќе се чувствува удобно цел ден да ги носи овие класични хипстерски гаќички; Скромна долна облека за девојки која обезбедува целосна покриеност и не се покажува под облеката. ОДЛИЧНА ВРЕДНОСТ : Набавете мултипак со 5 удобни хипстерски гаќички и проширете го изборот на долна облека за девојки; овој класичен мултипакет за долна облека Рене Роф прави одличен подарок за роденден; Нашите памучни хипстерски гаќички се совршена идеја за подарок за вашата ќерка, внука, внука, сестра или пријателка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди