.

.

New
Детското Место Детски Краток Ракав Црна Историја Графичка Маица

Детското Место Детски Краток Ракав Црна Историја Графичка Маица

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

100% памук Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ГРАФИЧКА МАИЦА-класично, удобно вклопување со графика што ќе ја сакаат. ТКАЕНИНА-Изработена од 100% памучен дрес. ДИЗАЈН-Карактеристики кратки ракави, ребро-плетени вратот на екипажот и јас сум Малку црна Историја графички дизајн напред. СТИЛ-Спарете се со нивните омилени фармерки или панталони за лесен, секојдневен изглед!. ДЕТСКОТО МЕСТО-ние нудиме огромен избор на детска облека! Купувајте ни фармерки, шорцеви, хеланки, чинос, поло маици, фустани, пижами и додатоци. Детското Место нуди огромен избор на детска облека! Купувајте ни фармерки, шорцеви, хеланки, чинос, поло маици, фустани, униформи, пижами и додатоци. Изработени со материјали со врвен квалитет со голема вредност. Детска облека направена едноставна.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди