.

.

New
Стругалка за клупа, UUBAAR 1 Еез Алатка За Стругалка За Тесто Кујнска Стругалка, Повеќенаменски Хеликоптер За Стругалка За Храна Од Нерѓосувачки Челик, 6-Инчен Клупа Но

Стругалка за клупа, UUBAAR 1 Еез Алатка За Стругалка За Тесто Кујнска Стругалка, Повеќенаменски Хеликоптер

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Премиум кујнска алатка за стругалка за клупи : професионално дизајнирана алатка за стругалка за храна, лесна за употреба и го прави вашето печење поефикасно, може да се користи како алатка за стругалка за кујна, стругалка за печење, нож за тесто, стругалка за клупа Повеќенаменска стругалка за клупа за печење : машина за сечење Тесто, одлична за повеќе од само стружење тесто, доволно е остра за да се исецка и помести што било, како нежно исецкајте меко овошје и зеленчук, 1-инчни мерни ознаки за создавање совршено изедначени порции. Извонреден материјал : Нашата стругалка за пециво за печење е изработена од нерѓосувачки челик за храна, безбедна за миење садови, големина на производот : 6. Контурен зафат без лизгање : удобната закривена рачка на стругалката од нерѓосувачки челик е во согласност со ergономските стандарди, што го прави стругачот за пециво помек, удобен и нелизгачки. 100% Гарантирано Задоволство : 100% задоволителна услуга, доколку има проблеми со нашата стругалка за клупа, контактирајте не и ние би биле многу среќни да ги решиме вашите проблеми.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди